Zakladatelé

Ti, kteří stojí za projektem

Platforma The Filter je výsledkem našich zkušeností a přátelství, které jsme vytvořili během pár let, co se ve světě výběrové kávy pohybujeme.

Marek je baristou, byl zakladatelem jedné z nejúspěšnějších ostravských kaváren Cokafe a taktéž spoluorganizátorem kávového festivalu Coffee of Ostrava. Dominik působí jako fotograf a grafický designér, Dominika zase v oblasti marketingu a organizace eventů. Společně jsme se poznali nad šálkem výběrové kávy, kde začali postupně vznikat první myšlenky, nápady a koncepty The Filter: kávového festivalu.

Dominik Šmuhař, fotografie a grafický design
Marek Richtar, program a vše okolo kávy
Dominika Vlčková, PR a produkce

Kontakt:

dominik@thefilter.cz

Dominik Šmuhař
fotografie a grafický design

Kontakt:

marek@thefilter.cz

Marek Richtar
program a vše okolo kávy

Kontakt:

dominika@thefilter.cz

Dominika Vlčková
PR a produkce

Dobrovolníci

Ti, bez kterých bychom to nezvládli

Celý tým The Filter tvoří i naši dobrovolníci. Bez jejich pomoci by se nám nepovedlo dovést do úspěšného konce ani jednu naši akci. Jsme rádi, že se nám povedlo najít a vytvořit tak skvělý tým kávových nadšenců a dnes už i přátel. Dobrovolníci nejen, že společně jezdí na coffee tripy, ale díky The Filter se i vzdělávají a posouvají dál.

Miluješ kávu, tak jako my a rád by ses k nám přidal? Napiš nám na info@thefilter.cz.

A pozor! Jako odměnu za tvou pomoc nabízíme nejen volný vstup na všechny námi pořádané akce a tolik kafe, kolik jen zvládneš vypít. Pořádáme workshopy a diskuze speciálně pro dobrovolníky a spolu s námi se tak můžeš zároveň neustále vzdělávat a potkávat zajímavé lidi ze světa kávy.